Komanda

Marija

Veido masažo ekspertė

Rosita

Pedikiūro specialistė

Rosita - daugiau nei 3 metų patirtį turinti pedikiūro specialistė. Esu baigusi higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos bakalauro studijas ir šiuo metu specializuojuosi pedikiūro srityje. Ateitį sieju su savęs tobulinimu, planuoju išmokti atlikti medicininį pedikiūrą, kurio metu tvarkomos rimtesnės ir sudetingesnės pėdų ir nagų problemos. Vizito metu be procedūros dar galiu suteikti informacijos ir patarimų apie taisyklingą pėdų ir nagų priežiūrą, kaip išsirinkti tinkamas priemones norint pasiekti geresnių rezultatų. Esu kruopšti ir atsakinga, todėl stengsiuosi, kad Jūsų pėdos ir nagučiai būtų gražūs ir tvarkingi visai metų laikais.

Aurita

Manikiūro meistrė

Evelina

Kosmetologė, kūno formavimo specialistė

Esu Evelina, Vilniaus kolegijoje baigiau “Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“ studijų programą, kur gavau sveikatos mokslų profesinio bakalauro laipsnį. Mano darbo patirtis 6 metai. Kvalifikaciją nuolat keliu dalyvaudama seminaruose ir praktiniuose mokymuose. Atlieku veido ir kūno priežiūros procedūras.

Modesta

Ričardas

Savo klientams nuolat primena ir pats vadovaujuosi tuo, kad: „Your best posture is your next posture“ („Tavo geriausia padėtis yra tavo kita padėtis“) ir, kad „Ko nenaudosi, tą prarasi“. Patirtis: Lietuvos sporto universitete baigė kineziterapiją ir įgijo sveikatos mokslų bakalaurą. Siekdamas naujų žinių po kineziterapijos studijų nusprendė įgyti gydomojo masažo specialisto profesinę kvalifikaciją. Nuolat kaupia naujas patirtis bei atnaujina turimas žinias Lietuvos bei užsienio specialistų rengiamuose tobulinimosi kursuose įvairiomis reabilitacijos, gydymo bei masažo temomis. Kineziterapeuto praktika Valakupių reabilitacijos centre, Palangos reabilitacinėje ligoninėje, Abromiškių reabilitacijos ligoninėje, Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikų Vaikų fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje. Masažuotojo darbo patirtis Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų reabilitacijos skyriuje

Austėja

Gintarė

Antakių specialistė ir vizažistė

Gintarė - grožio srities atstovė, dar žinoma kaip Amber Vaitiekėnas. Vidinio grožio paslapčių mane nuo mažens mokė močiutė ir mama, o kaip tą grožį atskleisti ir išryškinti veido bruožuose, susidomėjau dar būdama mokinė. Norėdama suprasti ir įgauti daugiau medicininių bei su grožiu susijusių žinių, Vilniuje baigiau Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos bakalauro studijas. Taip pat nuolat domiuosi ir lankausi grožio srities seminaruose bei konferencijose. Taigi, aš padedu atsiskleisti moters grožiui dar labiau – modeliuodama antakius, atlikdama kasdienius ir proginius makiažus, konsultuodama tiek higieninės, tiek dekoratyvinės kosmetikos klausimais, nes visa tai ir leidžia merginoms ir moterims švytėti tiek vidumi tiek išore.

Ieva

Antakių stilistiė, blakstienų laminavimo specialistė, lektorė

Esu Ieva, Charming look įkūrėja. Charming look tai ne tik žodžių kratinys, bet pagalvokite, kiek gali slėpti moters žvilgsnis... Mes savo profesionaliu darbu siekiame, kad moteris savo žvilgsniu galėtų atskleisti pačius gražiausius savo bruožus, industrijoje esu jau 12 metų, esu pelniusi 2023m. Geriausio antakių meistro titulą su net trimis 1 vietomis Lietuvos grožio meistrų čempionate ❤️

Irina

Blakstienų priauginimo meistrė

Esu Irina, dirbu su blakstienų priauginimu nuo 2016 metų. Atlieku klasikinius, stilizuotus bei 2-3D volume blakstienų priauginimus. Nuolat mokausi ir dalyvauju čempionatuose, viename jų pelniau net 1 vietą. Mėgstu savo darbuose naudoti spalvotas blakstienas ir visada palaikau klienčių norą eksperimentuoti, tad nebijokite išsakyti savo idėjas.

Evelina R.

Blakstienų priauginimo meistrė

Blakstienų priauginimo srityje dirbu 10 metų.

Atlieku klasikinius, stilizuotus bei 2-6D volume priauginimus.

Nuolat keliu kvalifikaciją, dalyvauju seminaruose bei čempionatuose, o tai leidžia visada turėti aukščiausią kvalifikaciją.

Mano prioritetas - kokybė. Taip pat stengiuosi įsiklausyti į kliento norus bei poreikius, nes mano tikslas - laimingas ir besišypsantis klientas.

Džiaugiuosi, kad galiu dirbti mylimą darbą.

Iki pasimatymo!

Eglė

Blakstienų meistrė

Eglė - ilgametė blakstienų stilistė, per 6 darbo metus sukaupusi esamų klienčių pasitikėjimą, bei įgijusi aukštąjį kosmetologijos išsilavinimą sveikatos mokslų fakultete. Meistrė pasiruošusi patarti ir padiskutuoti įvairiais grožio klausimais, surasti ir įžvelgi geriausius klientėms sprendimus!

Aušrinė

Antakių stilistė, blakstienų laminavimo meistrė

Vidinė ,,menininkė" manyje skleidėsi dar nuo mažens, mokydamasi mokykloje lankiau dailės mokyklą, mėgau piešti. Toli nepabėgau vis dar piešiu tik ne ant lapo o ant klienčių, modeliuodama antakius. Manau jog grožio sritis tai tam tikra meno forma. Labai vertinu kiekvieną klientą atvykusį pas mane, stengiuosi nudžiuginti ir paleisti su plačia šypsena! ❤️

Kamilė

Manikiūro, pedikiūro ir antakių diziano meistrė

Esu Kamilė - manikiūro, pedikiūro ir antakių specialistė. Grožiu domiuosi nuo pat ankstyvo amžiaus, o baigusi sveikatos mokslus estetinėje kosmetologijoje, įgijau išsamesnių žinių ir dar labiau pasinėriau į grožio sritį. Nuolat gilinu savo žinias dalyvaudama kvalifikacijos kėlimo kursuose ir mokymuose. Mano tikslas - suteikti klientams aukščiausios kokybės procedūras, todėl stengiuosi nuolat tobulėti ir tobulinti savo paslaugas. Leiskite man pasirūpinti jūsų grožiu ir padėti jums atskleisti savo išskirtinumą per spalvas, formas ir dizainą