Atsiliepimai

★★★★★

“Kruopšti meistrė, puikiai atliktas darbas :)”

Evelina

★★★★★

“Pas Kamilę lankausi jau keletą metų, niekada nenusivyliau, mano rekomendacijos!”

Dovilė

★★★★☆

“Viskas įvyko sklandžiai. Dėkoju už atliktą procedūrą.”

Marina

★★★★★

“Labai kruopšti meistrė! Puikiai atliko blakstienų laminavimą”

Aurelija

★★★★★

“Kruopščiai ir greitai atliktas darbas, ačiū! 🌷”

Meda

★★★★★

“Puikiai!”

Augustė

★★★★★

“Labai švelni ir maloni meistrė Aušrinė. Ačiū!🩷”

Emilija

★★★★★

“Ačiū!”

Jurgita

★★★★★

“Lankiausi pas Auritą, labai šauniai sutvarkė nagus! Ir greitai, per pietų pertrauką spėjau”

M

★★★★★

“Kaip visada Nika puikiai atlieka savo darbą. Korekcija buvo atlikta kruopščiai ir profesionaliai❤️”

Gabrielė