Atsiliepimai

★★★★★

“Ačiū!”

Jurgita

★★★★★

“Lankiausi pas Auritą, labai šauniai sutvarkė nagus! Ir greitai, per pietų pertrauką spėjau”

M

★★★★★

“Kaip visada Nika puikiai atlieka savo darbą. Korekcija buvo atlikta kruopščiai ir profesionaliai❤️”

Gabrielė

★★★★★

“Karolina yra the best! Sutvarkė mano nulaužtus, trumpesnius nagus, kur kas geriau nei tikėjausi! Labai gražus manikiūras, esu labai patenkinta! Džiaugiuosi atradusi šią meistrę! 🫶🏻🥰”

Beata

★★★★★

“Labai ačiū Karolinai už gražiai atliktą pedikiūrą! Esu labai patenkinta 🤭🥰”

Beata

★★★★★

“puikus darbas, greitas ir maloni mergina:)”

Reda

★★★★★

“Puikiai. Labai gerai išsilaiko manikiūras darytas pas Kamilę. Rekomenduoju!”

Julija

★★★★★

“10/10 kaip visada. Ieva nuostabi meistrė!”

Marija

★★★★★

“10/10 kaip visada. Ne veltui jau ne pirmą kartą čia griztu :)”

Marija

★★★★★

“Puiki meistrė, greitai ir kokybiškai atliktas auskarų keitimas :)”

Toma